نحوه ثبت درخواست خدمات فریلنسری

سلام، یکی دیگر از خدماتی که باوان وب ارائه می دهد، خدمات فریلنسری می باشد. به هرحال ممکن است شخصی نتواند پلن های باوان وب را به هر دلیلی تهیه کند. در این شرایط می تواند از خدمات فریلنسری باوان وب بهره مند شود.

فریلنسری چیست؟

فریلنسر به اشخاصی گفته میشود که بصورت آزاد فعالیت دارند و فعالیت شان بصورت پروژه ای می باشد و دستمزد دریافتی شان نیز بصورت توافقی است.

خدمات فریلنسری باوان وب

باوان وب نیز خدمات فریلنسری را ارائه می دهد با این تفاوت که فعالیت آن تحت نام برند باوان وب می باشد و مشکلات کاربران را بصورت پروژه ای و توافقی رفع می کند

برای ارسال تیکت صرفا نیاز است از بالای سایت (همانند تصویر زیر) روی گزینه “ارسال تیکت” کلیک کنید.

از کجا درخواست خدمات فریلنسری بدم؟

برای درخواست خدمات فریلنسری در باوان وب نیاز است ابتدا تیکت ارسال نمایید.

برای ارسال تیکت صرفا نیاز است اینجا کلیک نموه یا در صفحه اصلی سایت از بالای صفحه (همانند تصویر زیر) روی گزینه “ارسال تیکت” کلیک کنید.

در صفحه جدید با تصویر زیر روبرو خواهید شد. در این مرحله نیاز است دپارتمان “خدمات فریلنسری” را انتخاب کنید.

در این مرحله با صفحه زیر روبرو خواهید شد که نیاز است ابتدا فرم درخواست خود را پر نموده و در بخش “پیام” درخواست خود را شرح دهید.

در صورت امکان اطلاعات ورود به سرویس و مدیریت سایت تان را ارسال نمایید تا امکان بررسی و اعلام قیمت توسط همکاران مقدور شود.

سپس در انتهای صفحه کد امنیتی را وارد و سپس روی گزینه “ارسال” کلیک نمایید تا تیکت شما برای تیم پشتیبانی ارسال شود.

توجه داشته باشید: چنانچه نیاز به ارسال فایل txt یا فایل تصویری دارید از گزینه “browse” برای اضافه کردن آن به تیکت خود استفاده نمایید.

همچنین در نظر داشته باشید چنانچه از وارد ناحیه کاربری شده باشد، بخش نام و آدرس ایمیل بصورت پیشفرض پر شده است و نیازی به وارد نمودن کد امنیتی نیز نمی باشد.

پس از ارسال تیکت با پیامی همانند پیام زیر روبرو خواهید شد.

چنانچه در سایت عضویت دارید می توانید از بخش “پشتیبانی” زیر منوی “تیکت ها” یا کلیک روی گزینه “ادامه” وارد صفحه درخواست تان شوید.

درنظر داشته باشید که همکاران مشکل تان را بررسی و هزینه رفع آن را خدمتتان اعلام خواهند نمود و پس از تایید شما فاکتور خدمتتان ارائه خواهد شد.

در نظر داشته باشید که هزینه ای که اعلام می شود حداقل هزینه می باشد و باز هم امکان تخفیف و همکاری با شما وجود دارد.

در صورت وجود هرگونه سوال دیگر حتما از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.

پیام بگذارید

Home
Account
Cart
Search